Obișnuiam să scriu câte ceva atunci când consideram că opinia mea ar putea rezona cu a altora și că ar putea contribui la o schimbare în bine, cu bunăcredință. De ceva timp, am devenit mai reținut, deoarece am descoperit că, înainte de a scrie, ar fi bine să citesc ce au scris alții mai înțelepțiContinuă lectura „Omul care a mușcat câinele”
